Урок-гра «Хореографічний батл» В рамках тижня хореографії

 


  Тема заняття
: Повторення та систематизація вивчених рухів, елементів, зв’язок та етюдів

  Мета:

Навчальна: Відпрацювати вивчені рухи та їх елементи; повторити всі вивчені етюди; проконтролювати ступінь засвоєння основних вмінь і навичок, а також вивчених сформованих на попередніх заняттях;

Розвиваюча: розвивати творчий потенціал; розвивати здібності пам’ять, увагу; розвивати вміння аналізувати роботу;

Виховна: формувати вміння аргументувати свою точку зору; виховувати естетичні, моральні почуття.

  Тип уроку:  комбінований, урок-гра.

  Обладнання:  флеш карта, музичний бокс, друкований матеріал.

 

Хід уроку

I.    Організаційна момент (2хв) 

Шикування, привітання. Повідомлення теми та мети уроку.

II.    Актуалізація опорних знань  (33хв)

Підготовка до проведення гри. Вибір капітанів, поділ на команди. Назва команд.  Оголошення кількості та назви турів, та правил гри. Представлення журі.

 

III.    Систематизація набутих знань у формі гри.

 

1 тур «Танцювальний батл» (1бал)

Завдання: Прочитати, та відтворити елемент записаний на листівці. Завдання команди виконують по черзі. Відтворює елемент лише один учень. За кожну вірну відповідь команда отримує бал. В разі помилки шанс на відповідь отримує команда суперника.

Перелік слів: Плутанка, Навхресний крок, Двійка, Трійка, Доріжка з ритмічним плеском, Доріжка – оберт Приставна, Доріжка оберт Відставна, Перескок, Кріс Крос, Класики, Ковирялочка, Ковирялочка Фольк, Обертас, Гуцулочка.

 

2 тур «Етюдник» (3бала)

Завдання: Прочитати та відтворити етюд записаний на листівці. Етюд виконують 3 учні, якщо етюд виконаний вірно команда отримує три бали. В разі помилки шанс на відповідь отримує команда суперника.

Перелік етюдів: Слоненя, Літачок, Веселе прання, Чобітки, Паупаси, Абракадабра, Гном, Білочка.

 

3 тур «Всезнайки» (2бала)

Завдання: Дати відповідь на 6 питань. Відповідає першою команда яка швидше підняла руку.

1.    В якій позиції рук, руки тримаємо над головою?

2.    Як перевести назву руху Кріс Крос?

3.    В якій позиції ніг, ноги знаходяться разом?

4.    В якому етюді є вуха і хобот?

5.    В якому етюді ми стрибаємо, літаємо, їздимо, пливемо, гойдаємся, бігаєм?

6.    В якому етюді ми хизуємся взуттям?

 

4 тур «Показуха» (3бала)

Завдання: Використовувати лише жести, зобразити слово з листівки.

Перелік слів: слоненя, балерина, кріс крос, класики, вчитель, сідниця, вінок, парасолька, гном, ножиці.

 

5 тур «Правда чи ні» (2бала)

Завдання: Дати коротку відповідь « так чи ні». Запитання команди отримують по черзі. Якщо команда дає вірну відповідь на додаткове питання отримує додатковий бал.

Перелік питань

1.    Рух «Сонечко» виконується ногами.

2.    Розминка починається з руху «Метелик»

3.    Дівчатка та хлопчики на уроці з хореографії вітаються однаково.

4.    В українському танці є рух «Ковирялочка»

5.    Подоляночка пішла до Дніпра.

6.    Розстрибка «Ножиці» робиться ніжками.

 

IV.    Підведення підсумків уроку (5 хв)

Оголошення результатів гри. Визначення переможців.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар